Červenec 2009

Pravá Blondýnka

18. července 2009 v 18:16 | Alex |  Staré :)
17.2.2008 09:32 | Gringer | Pravá Blondýnka

Piráti z Karibiku

18. července 2009 v 18:14 | Alex |  Staré :)

Protivný sprostý holky

18. července 2009 v 18:11 | Alex |  Staré :)
Girls Club - Vorsicht bissig! (Mean Girls) (R: Mark Waters)
MeanGirls-trailer_17.jpg
obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

Italské Prázdniny

18. července 2009 v 17:54 | Alex |  Staré :)
Italské prázdniny

Billboard of Isabella & Paolo

http://mail.cyvs.cy.edu.tw/~english/images/lizzie%20mcguire.jpg


Lindsay Lohan

18. července 2009 v 17:45 | Alex |  Hudba(skupiny,zpěváci,zpěvačky)
Lindsay Lohan (Lindsay Morgan Lohan)

Povolání : zpěvačka, herečka, modelka, texařka
Věk: 25 let
Datum narození: 2.07.1986(NY city)
Znamení: rak ( v čínském horoskopě tygr)
Výška: 165 cm
Váha: okolo 60 kg
Rodiče: Diana a Michael
Sourozenci: Dakota, Michael, Aliana
Barva vlasů:zrzavá (to je původní barva,ale často si je barví)
Barva očí: modrá

Životopis:
Lindsay Lohan se stala známou díky své roli ve filmu z produkce studia Walt Disney Pictures Past na rodiče, ve kterém si zahrála s Dennisem Quaidem a Natashou Richardson. Jejím dalším filmem byla komedie Zpověď královny střední školy (Confessions of A Teenage Drama Queen). Zahrála si take ve filmu Protivný sprostý holky.

Na televizní obrazovce se objevila v seriálech Another World, Guiding Light a Bette a celovečerních filmech Life-Size a Get a Clue. Práci modelky se Linsday Lohan věnuje již od svých tří let a na kontě má přes 60 televizních reklam. Singlem Ultimate, který se nachází na soundtracku k filmu Mezi námi děvčaty, odstartovala svou hudební kariéru.

Získala MTV Award za film Mezi námi děvčaty. Za Hebie fully loaded získala Kids Awards. Tento rok moderovala dokonce MTV music awards .
Hrála také ve filmu Jen trochu štěstí.

Lindsay Lohan byla odsouzena v roce 2010 k 90 dnům vězení za to, že se nedostavila na proti alkoholní sezení. Herečka však i přesto několik sezení vynechala.
Obrázek “http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Lindsay-Lohan/Lindsay-Lohan-104.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Lindsay-Lohan/Lindsay-Lohan-113.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.hollywood-celebrity-pictures.com/Celebrities/Lindsay-Lohan/Lindsay-Lohan-130.JPG” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
lindsayLindsay

Její sourozenci:
ObrazekObrazekObrazek

Us5

17. července 2009 v 18:52 | Alexandra |  Hudba(skupiny,zpěváci,zpěvačky)

US5


Cascada

17. července 2009 v 18:47 | Alex
http://2.bp.blogspot.com/_P9OZK52FYJg/SOAVoKUDCVI/AAAAAAAAAqI/Dwl8r7STdhs/s320/cascada_001177_MainPicture.jpgCascadaCascada

Chris Brown

17. července 2009 v 15:19 | Alex |  Hudba(skupiny,zpěváci,zpěvačky)
Chris Brown

Povolání: zpěvák, herec, tanečník
Věk:22
Datum narození:5.05.1989
Místo narození:Tappahannock, Virginie, USA
Znamení: býk
Výška: 183 cm

Oblíbený sport: Basketball, football
Oblíbená videohra: GTA San Andreas
Oblíbený školní předmět: Matika,biologie
Oblíbená sladkost: čokoláda

Nějaké fotky:
Christ Brownhttp://cityrag.blogs.com/photos/uncategorized/2008/04/11/chris_brown_3.jpg
http://msnbcmedia3.msn.com/j/ap/6b29eaa5-3d06-4c7f-aa69-f75933f046d0.widec.jpgChris BrownChris BrownChris Brown

Hannah Montana

17. července 2009 v 15:14 | Alex |  Staré :)
Hannah-Montana-ds95.jpg

Avril Lavigne

17. července 2009 v 12:27 | sasik107 |  Hudba(skupiny,zpěváci,zpěvačky)
Avril Lavigne (Avril Ramona Lavigne)

Povolání: modní návrhářka, zpěvačka, herečka,textařka
Věk: 27let
Datum narození :27.09.1984
Místo narození: Belleville, Ontario, Kanada
Znamení: váhy
Výška: 155 cm

Životopis:

Avril Ramona Lavigne, narozená 27. září 1984, je kanadská rocková zpěvačka a držitelka ceny Grammy.
Ačkoliv jsou její rodiče původem francouzského původu, Avril francouzsky nemluví...!

Avril není typickou mladou popovou princeznou, ve skutečnosti byla přesný opak Britney Spears. Je to bývalá divoká skejtařka, která má ráda punk-rockovou hudbu. Ale v této době už není divoká skejtařka, jako bývala. Změnila svou image v "barbie" a navrhuje oblečení pro svou módní kolekci Abbey Dawn a vytvořila parfémy Black Star a Forbidden rose.

Avril má mladší sestru Michelle a staršího bratra Matta. Se zpěvem začala již ve dvou letech v místním kostelním sboru. V tomto sboru zpívala do svých deseti let. Krátce poté, díky svému pěveckému nadání vyhrála hlavní cenu v soutěži místní rozhlasové stanice. Touto cenou byla cesta do Ottawy, kde si zazpívala duet se slavnou zpěvačkou Shania Twain.

Ve svých 13 letech začala psát své vlastní písně a hrát na kytaru. Brzy poté nahrála na videokazetu své hudební výkony a poslala je několika nahrávacím společnostem. Naštěstí si jí všiml šéf nahrávací společnosti Arista Records Antonio L.A. Reid. Avril proto odjela do Manhattanu v New Yorku, kde z ní chtěl Reid udělat popovou zpěvačku klasického formátu. Ona však chtěla být jiná, chtěla být umělcem, který je spojen s tvořením písní, jež zpívá. Proto se Avril rozhodla odjet na západní pobřeží do Los Angeles. Zde se spojila s vydavatelstvím Nettwerk Managementem a producentem/skladatelem Cliffem Magnessem. To jí nechalo zcela volnou ruku a texty si proto Avril píše sama.

Spolu s Cliffem dokončili singl Complicated, který se stal ihned velkým hitem, jež válcoval žebříčky všech možných hitparád. Tento úspěch byl obrovský a Avril nazpívala debutové album "Let Go" (2002). Pět týdnů po vydání se stalo platinovým a jeho úspěch i nadále rostl.

Avril zpívá se svou kapelou, kterou tvoří bubeník Matthew Brann, bas kytarista Mark Spicoluk, kytaristi Jesse Colburn a Evan Taubenfeld. Své celosvětové turné začala prvními návštěvami Japonska, Evropy a Austrálie. V roce 2004 produkovala svoje album "Under My Skin", na kterém opět ukázala svůj talent.

Mezi rokem 2005 a 2006 se z drzé punk-rockerky stává velká citlivka a doslova pro někoho ztělesněná Barbie. Avril si totiž obarví vlasy na blond, na dovolené v Benátkách se zasnoubí se svým dlouholetým přítelem Deryckem Whyblyem a fotí do modních časopisů. To, co Avril dříve nesnášela se teď stává samozřejmostí a šokovaní fanoušci se nestačí divit. Udájně si je obarvila na blond kvůli životopisnému snímku, kde prý hraje Courtney Love. Spousta fanoušků se od ní odvrací.

3.6.2005 Avril přijíždí poprvé do Prahy v rámci světového turné "Bonez tour".

15.7.2006 si Avril Lavigne vzala svého přítele, frontmana skupiny sum 41, Derycka Whibleyho.Soukromý obřad se konal ve městě Montecito v Kalifornii. Avril byla s Deryckem zasnoubená přesně rok (zasnoubili se na dovolené v Benátkách).

Do kin se v roce 2007 dostává její první film Fast Foof Nation který vypovídá o nezdravém stravování v USA.

17. dubna 2007 Avril Lavigne vydala již svoje třetí Album, které nese název The Best Damn Thing. Avril tvrdí, že dneska je živá, rocková a hlavně, že je hravá. Z tohoto alba známe již písničky Keep Holding on, Girlfriend, When you're Gone, Hot nebo The Best Damn Thing ...


Dne 8.7. 2008 Avril Lavigne přijela už po druhé do Prahy se svým albem The Best Damn Thing.

Koncert, vyšel už na DVD The Best Damn Tour Live in Toronto. Je tam zaznamenaný kocert, který byl i v Praze.

9. října 2009 se Avril a Deryck po třech letech rozhodli rozvést, ale teprve na konci roku 2010 se jim to definitivně povedlo.http://www.judiciaryreport.com/images/avril-lavigne.JPG