Srpen 2011

Má mě jěště někdo rád.? -2.díl

17. srpna 2011 v 22:22 | Saša ♥ |  Love Story- Má mě ještě..
Tak tady máte 2.díl LS. Snad se bude líbit ;) ..Saša

Byl vysoký a hubený, měl blonďaté vlasy a čokoládové oči.

"Už jsi se vzbudila.? a kdo vlastně jsi?" zeptal se."
Ano, já jsem Míša, a ty?" odpověděla jsem tázavě.
"Já jsem Kuba, a tahle hájenka je od strejdy,pomáhám mu tady. Dáš si horkou čokoládu?" zeptal se.
"Ano, moc ráda" .mi horkou čokoládu a sedl si vedle mě na postel.
Jemně jsem se dotkla jeho ruky až se mi roztřásla a rozbušilo se mi srdce,trochu té čokoládu jsem rozlila na jeho kalhoty.
"Ach,moc se omlouvám, jsem nešika, moc mě to mrzí." nahodila jsem smutný pohled.
"Ale neblázni,vždyť se to vypere, je to jen čokoláda nu." Poděkovala jsem mu.
"A co tady vlastně děláš tak sama.? neměla bys být doma s rodiči?" zeptal se vážně.
"No, jen tak jsem si vyrazila do přírody.Naši o tom ví.Jen takové menší dobrodružství, ať pořád nesedím doma" zalhala jsem."ALe pokud vadí že jsem tady tak půjdu".
"Aha to znám, někdy to taky tak dělám.A klidně tady zůstaň, řeknu strejdovi že tady budeš". mrknul na mě. "A kdybys náhodou neměla co dělat tak bys mi mohla pomoct".
"Co bych vlastně dělala? " usmála jsem se.
"Něco podobného jako já, hledáme pomocnici, potřebujeme sehnat potravu pro zvířata, už se blíží zima. Chystat to do krmelců a tak, kdybys měla zájem tak tě berem všemi deseti." Souhlasila jsem.
"Tak se pak ještě domluvíme. Bohužel už budu muset jít. Ale zastavil bych se za tebou k večeru a mohli spolu povečeřet a probrat tu brigádu,pokud ti to nevadí" .
"Samozdřejmě, jen se stav a děkuju moc".Doprovodila jsem ho ven.Naposledy se na mě usmál , zamával mi a ztratil se v křoví.
Zalezla jsem zpátky do hájenky a dopila horkou čokoládu. Nemohla jsem na něj přestat myslet.Zvlášť na ten jeho kouzelný úsměv.
Z mého snění mě rozebral telefon.Zase zvonil, zase volala matka, jenže já ji to vypla.
"Proč mi teď furt volá? předtím mi nebyla schopná říct ani jedno pitomé 'ahoj' a teĎ mi volá co 5 minut.
"Tak na to nemám." Se vztekem jsem vypla telefon a začala myslet na jiné věci. Asi bych měla zajít něco nakoupit na večer ať tu nejsme tak na suchu a stejně jsem byla hladová.Udělala jsem ze sebe člověka a vydala jsem se na nákup.
V obchodě jsem potkala staré známé, ale naštěstí jsem se jim vyhla obloukem.
Nakoupila jsem nějaké pečivo, pití a nějaké drobnosti na stůl. Zaplatila jsem a vydala se tam tou úžasnou přírodou zpátky do hájenky.
Poklidila jsem, nachystala na stůl jídlo s pitím, doprostřed jsem postavila vázu s květinami které jsem po cestě natrhala. Vypadalo to vcelku normálně ale i romanticky, prostě jen takové normální posezení s kamarádem.
Blížil se večer a Kuba měl co chvíli přijít, tak jsem se ještě vykoupala v té mini vaničce co tam byla a udělala ze sebe člověka.
Sedla jsem si nachystaná na postel a už jen čekala. Po chvilce někdo zaklepal na dveře.

Tak už máme konec 2.dílu. snad se líbí a kdyžtak komentujte jsem ráda. Další tu bude nejspíš zítra ;) Saša :)

Má mě ještě někdo rád? -1 díl .

15. srpna 2011 v 14:26 | Saša ♥ |  Love Story- Má mě ještě..
Ták, tady máte 1. díl mé LS. Není to nic extra, jsem začátečník.:D tak snad se bude i tak líbit.;) Saša .

Už nevím jak dál.Posedávám tu v prázdném pokoji a přemýšlím o čem psát.Jsem Míša a je mi 14 let.
Snad jediná moje kamarádka je "žiletka". Rodiče na mě kašlou.Pořád po mě řvou a dělají ze mě snad nejhoršího člena v naší rodině.
Nechci ať mě furt ponižují před ostatníma"jenže jinak by asi nežili" říkám si s mojí kamarádkou v ruce a dělám si další šrámy na mém zápěstí.Je jich tam už dost, jenže nejde přestat,pořád se něco kazí..
"Michaelo!" ozývá se z obýváku."Pojď okamžitě sem".
Výborně takže buď po mě zase něco chce nebo bude ječet kvůli tomu že jsem něco zapoměla uklidit.
"Nač takový život? lepší se ani nenarodit"..říkám si když opět uklízím oblečení,což mi nakázala matka s křikem,že není moje uklízečka
."A já snad její jo?" Odpověděla jsem si pro sebe. Všechno dělám jen já, už mě to tu nebaví.
Večer se zbalím a přes noc uteču z domu.
"Jenže kam půjdu?" tato otázka mi hlavou prolítává už celý den."No něco vymyslím" říkala sem si a lehla na postel. V okamžiku jsem usnula.
Zdál se mi docela pěkný sen.:Ležela jsem v posteli a najednou za mnou přišli rodiče,dnesli mi dárek a mamka mě objala a pohladila po vlasech.Rozbalila jsem to a uvnitř byl zlatý řetízek s přívěškem,když jsem ho otevřela,uvnitř byla fotka nás třech. Bylo to pěkné a konečně jsem cítila,že mě snad opravdu mají rádi."Máme tě moc" a náhle jsem se musela vzbudit.
Byla jsem opět v té kruté realitě.Matka zase řvala,že si zas vychrapuju a zase nic nedělám.Rozbrečela jsem se a schoulila do kouta. Už je skoro 9 hodin, měla bych se pomalu zbalit a vyrazit. Zbalila jsem si jen ty nejpoužívanější věci a počkala, až dům itichne a naši usnou.
Po půl hodině bylo všude ticho a klid. Plížila jsem se pomalu přes obývák, dále přes kuchyň, kde jsem se zastavila a napsala vzkaz na rozloučenou. :
"Mami,tati(pokud se vám tak ještě dá říkat.)Odcházím odsud, protože jsem jenom na obtíž. Mám vás ráda,ale vy mě ne.. a tím sem si už několik dní jistá a vaše chování tomu jen dodává na pravdě. Mějte se..Míša."
S brekem sem dopsala poslední tečku, položila dopis na stůl a vydala jsem se do tajemných a celkem nebezpečných ulic tohoto města.
Jen tak jsem se procházela uličkami a nakonec zakempila v obcodě, kde jsem se procházela tak hodiny.Bála jsem se někde usnout, aby mě někdo neokradl nebo dokonce neznásilnil. Už se rozednívalo, bylo nějak kolem 6. hodin ráno a já jsem unaveně šla ven.
Procházela jsem se opuštěnou polní cestičkou. Pomalu jsem se blížila k malému rybníčku, kolem byly kytky a kolem nich poletovali pestrobarevní motýli a bzučely včelky.Bylo to tak kouzelné místo,zvlášť ten klid kolem. Posadila jsem se na lavičku u rybníku a přemýšlela co budu dělat dál.Náhle jsem si všimla, že u nedalekého lesíka stojí malá opuštěná hájenka.
Tak jsem se vydala směrem k ní.Vešla jsem dovniř,bylo odemčeno.
Ve vnitř byl celkem malý stísněný pokoj s malou postelí, stolečkem s ohřívačem, malým umývadlem kde naštěstí tekla čistá voda a vedle něco jako mini vana na koupání.Jedině co mě na první pohled zaujalo byla postel.Celou noc jsem ani oka nezamhouřila a tak jsem batoh položila na zem a natáhla se na postel.V okamžiku sem usnula.
Probudila mě až sladká vůně horké čokolády.Pootevřela jsem oči a u sporáku viděla nějakého kluka.
Byl vysoký a hubený , měl blonďaté vlasy a čokoládové oči.

Další díl snad zítra.;)

LS- Bude.!

14. srpna 2011 v 22:50 | Saša ♥ |  Informace
Tákže,konečně jsem se rozhodla dát blog do plného proudu, a první díl LS s názvem "Má mě ještě někdo rád?" by tady měl být kolem zítřka.:) Tak doufám že to aspon někdo přečtě. :) ...Saša

Love story?

4. srpna 2011 v 22:01 | Saša ♥ |  Informace
Ahojky lidicky, sice tady moc casto nic nepridavam,ale navstevnost je tady na tyto podminky dost dobra,tak sem se rozhodla ze bych zacala psat pribehy..ze zacatku jenom LS[lovestory].. pozdeji mozna i FF[fanfictions] zalezelo by jestli by to nekdo cetl.xD Prvni LS uz mam rozepsanou tak je jen na vas, jestli ji sem mam dat. :] dybyste ji tady chteli tak piste do komentu. Budu rada :]