Říjen 2011

Exots- kapela

1. října 2011 v 20:47 | Saša ♥ |  Hudba(skupiny,zpěváci,zpěvačky)

Kapela Exots

Exots je jablonecká kapela. Dlouho přemýšleli, jak definovat svůj styl, až dospěli k pop core...prostě (občas) tvrdší pop. Jejich dlouhodobým cílem je získat přízeň a srdce co nejvíce fanynek na co největším území .

V září 2007 jsme začali vše brát vážně(vymysleli jsme název, přibrali Ondru a Béďu) a začali jsme pořádně zkoušet v obsazení: Filip Hušek (zpěv a doprovodná kytara), Marek Beitl (sólová kytara a vokály), Martin ,,Béďa" Bezdíčka(baskytara a vokály), Jára Doležal (klávesy a vokály) a Ondra Horych (bicí).

Počátky této kapely sahají do ledna 2007, kdy se s klukama ve třídě(Filip, Marek a Jára) dohodli, že by mohli založit kapelu. Původně fungovali jako školní kapela(zahráli si na pár školních akcích).

Nejprve se pokoušeli secvičit nějaké cover verze, které si párkrát zahráli. Pak začli skládat vlastní songy,které dodnes vylepšují. Teď se snaží koncertovat pouze s vlastními písničkami (občas nějakej cover) a stále se chtějí zlepšovat.

Jejich hudba nemá vyhraněný styl, zahrnuje mnoho stylů(pop rock, punk rock, alternative rock atd.),snaží se být originální a hrát svoji hudbu. Snaží se být EXOTS!

Členové:
Filip Hušek - zpěv, kytara
Marek Beitl - kytara, zpěv
Martin Bezdíčka - baskytara, zpěv
Jára Doležal - klávesy, syntezátor, zpěv
Ondra Horych - bicí

Link na jejich písničky na : http://bandzone.cz/exots
Oficiální stránka na facebooku : http://www.facebook.com/Exots?sk=wall

Nějaké fotky:
Promo 2010 byExotsExotsExotsExotsExotsPromo 2011 byExotsExotsExotsExotsExots
Exots


Nějaké písničky: