Leden 2012

Mikina

31. ledna 2012 v 15:21 | Saša ♥ |  Fashion

Má mě jěště někdo rád.? -6díl

28. ledna 2012 v 14:43 | Saša ♥ |  Love Story- Má mě ještě..
Po dlouhé době jsem se k tomu opět dostala. Takže pokračování máme tady. :D Je sice kratší, ale další díl sem dám snad dřív než obvykle a bude delší možná že už i konečný ;)
Příjemné čtení :)
Šla jsem do svého pokoje, ale byl zamčený.

Nechápala jsem proč. V hlavě se mi honily myšlenky typu : "to už na mě zapoměli? je jim beze mě líp? to mě vážně nemají ani trochu rádi a nezáleží jim na mě?"
Slzy mi vyhrkly do očí. Sedla jsem si na zem a brečela.
Po chvíli jsem vstala a začala různě po místnostech hledat klíč. Nějaká jsem uviděla na poličce v obýváku, ale nepasoval do zámku. Hledala jsem dál a našla nějaký další s divným tvarem. Modlila jsem se at' pasuje a taky že ano.
Otevřela jsem dveře, ale vše bylo při starém. Rozběhla jsem se ke svému stolku, kde jsem měla v poličce uzamčené peníze.Vytáhla jsem klíč z tajného koutku a odemkla ji.
Naštěstí tam peníze byly. Schovala jsem si je do tašky a šla do kuchyně, abych si vzala nějaké jídlo. Zbalila jsem do tašky nějaké drobnosti, zašla zpět do pokoje pro oblečení, zamkla ho a vrátila jsem klíč na původní místo.
Rozloučila jsem se s pejskem a vydala se zpátky do mého nového "domu" .
Jen co jsem zešla schody, stála tam sousedka s nějakou paní a co jiného asi dělaly než "drbaly" babky jedny. Vykecávaly se tam asi dvacet minut, což mi děsně lezlo na nervy, ale nemohla jsem kolem ní projít, protože by pak všichni věděli, že jsem byla doma.
Po chvíli se pak už konečně rozloučily a každá si šla svojí cestou. Seběhla jsem poslední tři schody a zase jsem ho viděla, stál tam ten kluk. Jen co mě spatřil začal opět zírat.
Vyšla jsem ven a chtěla jít pryč, jenže mě chytl za rameno a spustil :"Počkej, kam máš namířeno? a co jsi tam dělala?" nechápavě jsem se na něj podívala a zlostným hlasem řekla:" Co je ti jako do toho?" a dál jsem se sním nebavila. Asi ho to umlčelo.
Stáhl ruku z mého ramena a smutně se na mě podíval. Nevěnovala jsem tomu velkou pozornost, ale nebylo mi jasné co to mělo znamenat.
Pokračovla jsem dál ve své cestě, ale všimla jsem si že za mnou pořád jde ten kluk.
Zrychlila jsem krok, ale pořád mi byl v patách. Rozběhla jsem se a ztratila v davu. Oddychla jsem si, ale nebyla jsem si jistá kde jsem. Šla jsem pořád dál a dál, až jsem nakonec došla k chatce.
A koho nevidím. Čekal tam Kuba s kytkou. Rozběhla jsem se za ním a pevně ho objala.
"Copak se stalo? celá se klepeš."řekl starostlivě a nepouštěl mě z náručí.
Podívala jsem se mu hluboce do očí a spustila :
"Byla jsem se projít a něco koupit, když jsem si všimla že mě někdo sleduje.Rozutíkala jsem se a ztratila v davu a pak jsem co nejrychleji přišla sem." Oddechla jsem si a posadila se na schod.
Kuba se podíval vcelku zlostně, až naštvaně a řekl:"Kdo to byl? jak vypadal? já mu asi něco udělám.! "
Netušila jsem že se z tohohle dokáže takhle naštvat, začal být docela agresivní, až jsem z něho měla strach.
Vstala jsem a pomalinku se k němu přiblížila a objala ho. Tichounce jsem mu pošeptala :" Nech to být, nic se nestalo opravdu, třeba mě ani nesledoval" usmála jsem se a políbila ho.
"Dobře, ale jen prozatím, kdyby se to opakovalo tak mi to řekneš ano? " přikývla jsem.
Po chvilce objímání jsem zašli do chatky. Udělali jsme spolu oběd, nachystali stůl a poobědvali.
Pak jsem sklidila ze stolu a chtěla umýt nádobí, když Kuba řekl :" Zlatíčko, pojd' ke mě" a plácl sebou na postel.
Dlouho mě přemlouvat nemusel a už jsem ležela vedle něj. ..

Pokračování příště.
Pokud se aspoń trošec líbí, komentujte, a i když se nelíbí tak taky komentujte :D

I love music

24. ledna 2012 v 17:34 | Saša ♥ |  Kusovky
Viete, čo mám najradšej? Keď počúvam pesničky. A mám pocit, že sedí vedľa mňa... ♥

Láska nebo pouhé využívání? -1 díl

21. ledna 2012 v 18:04 | Saša ♥ |  Love story- Láska nebo...
Jeden vymyšlený příběh inspirovaný na povídání snu od kámošky :D nemyslete si že máme nějakou sexuální uchylku nebo tak . to né :D ale jen mě tak napadlo na to něco vymyslet :P a Abych to trochu přiblížila jedná se o 18 letou dívku.
¨...

Všechno to začalo 21.8.2011.
Ráno jsem vstala kolem 8 hodin, a šla se nasnídat.V ledničce zase nic nebylo.Né že bysme neměli dost peněz, právě že naopak, ale rodiče to utrácí jen za chlast a cigarety.Takže o mě se vlastně vůbec nezajímají.Můžu si chodit kam chci, kdy chci, ským chci, prostě všechno, i kdybych se na týden vytratila tak si toho sna nevšimnou .
Tak jsem zašla do koupely udělat ze sebe člověka oblíkla jsem se, vzala prachy a kreditku a vydala se do obchodáku. Máme ho přímo před barákem a tak tam jsem skoro furt. Préj tam otevřeli nový obchod kde mají roztahováky a tak jsem tam hned letěla.
Ze začátku nešlo poznat, že by tam ty roztahováky vůbec byly. Z venku to spíše vypadalo jako nějaký čajový koutek. Vešla jsem dovnitř. všude byly různé svíčky, kvetiny, okvětní lístky, různé náramky a tak podobně. U pokladny jsem si všimla že mají vystavené roztahováky a tak jsem tam hned běžela.
Měli tam vystavené jen jednovarevné a to modré a černé. Nevypadaly zas tak špatně ale já chtěla puhované.Začala jsem se vybavovat s prodavačkou.
"Máte tady prosím vás ještě i nějaké jiné.?"
"Nevím , asi ne" řekla. Nechápala jsem její odpově´d. Měla by se starat o zákazníka ne? a né tady takhle jednat. Po chvíli se mi omluvila a šla se podívat dozadu. Donesla menší krabici s barevnými roztahováky. Začaly jsme si tam povídat. Prostě zničeho nic jsme se nějak skamarádily. Po chvíli se ale semnou odmítala bavit. Vypadala ustaraně.Spíše jako by se bála.
Jen tak jsem na ní nechápavě koukala. Děsivě se podívala ke dveřím.Nechápala jsem její chováni.
Koukla jsem tam a stál tam středně vysoký kluk. No asi o 5 let starší než já. Pochodoval si obchodem jakoby mu to tady patřilo. A taky že nejspíš jo.
Zalezl do zadního prostoru a zavolal si Wiki. Nejspíš jméno prodavačky. Řekla mi, ať počkám a tak jsem i udělala.
Otočila se a zašla dozadu. Ozývaly se divné zvuky.Nějaké vrzání, nebo škrábání netušila jsem co to je. Až pak se po chvíl začalo ozývat vzdycháni.
"To to tam spolu dělají nebo co proboha?" Sedla jsem si na židli k pultu. Už to bylo nekonečné. Po 15 minutách to utichlo. Syšela jsem kroky a tak jsem zeskočila ze židle. Vyšel z dveří a zapínal si pásek u kalhot. Koukala jsem bokem aby mi ještě něco neřekl. Šel z něj docela strach.
Prošel kolem mě a plácnul mě přes zadek. Už jsem mu chtěla něco říct, ale ovládla jsem se a jen koukala jak si spokojeně odchází.
Po chvilce přišla Wiki. Typovala bych ji tak něco kolem 19/20 takže spíše jako brigádnici. S hrůzou se na mě koukla a já pochopila, že mé doměnky byly správné.
Začala jsem se ji vyptávat, ale nechtěla mi nic říct. Né teď. Do obchodu se nahrnulo spoustu lidí a tak o tom nechtěla mluvit.
Dohodly jsme se že příjdu zítra brzo ráno a promluvíme si. Nechápala jsem proč to dělám a proč se sní vůbec vybavuju, ale něco mě tam prostě táhlo. Tak jsem se s ní rozloučila a odešla.
Po cestě obchoďákem jsem potkala kámoše ze školy a tak jsme zašli na zmrzku popovídat si. Jenže koho jsem neuviděla. Byl tam on. Ten kluk z obchodu. Seděl tam a kolem něho se motaly nějaké holky jen v minisukních. Očividně si to užíval. Bylo mi z něj blbě.
Došli jsme do cukrárny, koupili zmrzku a posadili se. Povídali jsme si o škole, koníčkách co dělá o prázdninách a tak. Strávili jsme spolu asi hodinu když už pak musel jít. Rozloučil se a odešel.
Zůstala jsem tam sedět sama a jen z dálky pozorovala toho z obchodu.Po chvíli vstal a šel někam do neznáma. Měla jsem sto chutí jít za ním a pozorovat ho, ale nakonec mi to rozum nedovolil.
Tak jsem ještě prošla obchody a nakonec šla domů. Matka byla zas nalitá a kecala nesmysly a tata chrápal. No úžasná to rodina.
Zavřela jsem se do pokoje a pustila hudbu nahlas. Lehla jsem si na postel a přemýšlela.. O něm. Nechápu proč ale nějak mě přitahoval, ikdyž je asi děsné prase. Takoví kluci se mi hnusí co holku využívají a tak, ale zatím toho moc nevím snad se zítra dozvím víc. Už se blížil večer a já byla z dnešku děsně unavená. Ša jsem do sprchy a pak jsem si pustila film. Během chvilky jsem usnula.
Ráno bylo stejné jako všechny ostatní. Vstala jsem vzala jsem si jogurt na snídani. Velmi vydatná snídaně no.
Oblékla jsem se a vydala se do obchodu.
Po cestě jsem si ještě koupila něco na jídlo v pekárně. Kolem půl 9 jsem tam došla.
Wiki na mě už čekala. Pozdravily jsme se a začaly si povídat.
Dozvěděla jsem se, že tady pracuje jako brigádnice, a ten chlap to tady vlastní se jmenuje Robert. Zdědil to po svém otci který před rokem umřel, a od té doby se chová takhle. Wiki prý dostává normál výplatu,ale je to hrozně málo a tak si přivydělává sexem.
"To si děláš srandu? mu ho kouříš za 3O kč? si normální? " vyjela jsem na ni.
"Nech toho, je to to nejmenší,za den mám navrch 9O kč, protože to chce pravidelně. Musím to dělat kvůli rodině." řekla mi a umlčela se.
Po tomhle začalo vládnout děsné ticho. Nedivím se. Začala se mi hnusit, ale né jen ona ale i on. Po chvíli jsem se ji omluvila a řekla že mě to mrzí.
"To je v pohodě" řekla a objala mě.V té chvíli přišel Robert.
"Ale ale, co to tady děláte, a beze mě?" začal do nás rýpat. Nevšímala jsem si toho a koukala do zdi. Jen co kolem mě prošel ovanul mě jemný vánek až jsem z toho měla husí kůži.Tak co myslíte.? chtěli byste pokračování.? pište do komentů :D :))

Škola

16. ledna 2012 v 18:30 | Saša ♥ |  Ostatní
Áhoj všichni.. to byl zase den :/ :D
Dneska konečně po 2 týdnech přišla do školy moje BF :D takže byly haldy.. nechápu jak se spolu můžem pořád smát.. naprostým kokotinám :D prostě.. nejlepší :D
Určitě jste si všimli, že články tadyk moc nepřídávám..:P
Důvod? --> škola.. už předtím jsem měla zaracha a znova ho nechci.. zvláš´t když se te´d rozhoduje o známkách. :/
Zatím to vypadá dobře na to že jsem v 9tce.. teda mě se to zdá dobré :D
Z matiky mám mezi 2-3 a to zítra píšem čtvrtletku, tak držte palce a´t se povede :D
čeják-1,
chemie-měla jsem mezi 2-3 ale jsem strašně ráda že jsem to dotáhla na dvojku,furt jsem ji prosila jestli mě vyzkouší a tak, ještě jsem dělala korchem..takže se povedlo. za 2! uzavřené :D
fyzika-2-3 ale zítra píšu opravu tak snad za 2.:)
zemák-1, to jsem byla dneska zkoušená takže uzavřenéé ;)
příraz- teoreticky 1 :D
ájina 1 :D
a zbytek předmětů.. 1čky.. takové ty né moc podstatné no :D
takže to vypadá snad jen na 3 dvojky.. uvidíme no :))
Snad se aspoń na nějakou tu lepší" školu dostanu.. chystám se na zdrávku do Ovy- zdravotnické lyceum, a pak.. bu´d do Frýdku na obchodku, nebo tady u nás na gympl, ale tam vůbec nechci protože je to tady šíleně těžké, nutí mě tam spíše tatka tak uvidíme :/ :D

Po zítřku už budu mít více času, protože mi zkončí tolik toho učení, tak sem konečně přidám nějaké pořádné články.
Mám spoustu nápadů ..tak snad se budou líbit..
Budu se týkat různých nápadů, obrázku, vlastní výroby :D, mody, školy, fotek,vlastností, hudby, nových příběhů, zvláš´t jsem se rozhodla že napíšu své vlastní názory na určité věci.. například- různé vztahy v rodině, mezi kamarády, vztah na dálku, a tak podobně... si sami pak zvolíte v anketě ;) taky jsem uvažovala o videu ve kterém vám odpovím na vaše dotazy.. pokud nějaké budou :D :) tak snad se vám to bude líbit a budete spokojení :D :)

Takže.. držte palečky a´t mi to zítra dobře dopadne :D :)) možná sem ještě k večeru něco přidám, ale moc na to nespoléhejte :)
Takže.. mějte se fanfárově :D :) Hezký zbytek dne :)

Nehty 0.3

15. ledna 2012 v 17:57 | Saša ♥ |  Nehty
Tak trochu pokus.:D

Love 0.1

11. ledna 2012 v 21:31 | Saša ♥ |  Kusovky

Bolo to príliš krásne aby to fungovalo! ♥ :/


Love

11. ledna 2012 v 21:26 | Saša ♥ |  Kusovky

Jedna z najhorších vecí,čo musíš urobiť je prestať niekoho ľúbiť,pretože on prestal ľúbiť teba.kusovka

11. ledna 2012 v 17:26 | Saša ♥ |  Kusovky

kusovka 0.2

11. ledna 2012 v 16:13 | Saša ♥ |  Kusovky

Pamätáš na cestu , ktorou sme prechádzali, ked som ešte pre teba znamenala všetko ? :/ :P